Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Ovčiaci

 

NápovědaFórum » Chov psů » Genetika psů 

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 10 Přejít na další stránku   1  
Ovčiaci
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   02.02.2011 14:25 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
A můžeš mi říct, proč bych měla prolejzat internet a psát lidem co se mi nelíbí na tom jak psa postavili? Když se mě někdo zeptá na názor, tak ráda odpovím. Kdyby to posílal tady do diskuze, tak mu to řeknu, ale proč jen tak? Jako aby se ti ulevilo? Nebo proč? Ty nejsi schopný ani odpovědět na primitivní otázky.
Mimochodem fakt nechápu, proč jsem kopíruješ ten inzerát - jako že takhle postavit psa není problém ať to je pracák nebo exteriérák? To je fakt. Takhle se všeobecně snaží lidé maskovat vady svých psů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2011 14:20 NIKO
Katy napsala: Goffynko, na tuto a pár dalších odpovědí čekáme už hooooodně dlouho smich nedělej si iluzi, že odpoví, fakt ne...
Tady je příklad otázek (nezodpovězených):
1)proč se zbavuje psů po půl roce?(nebo po jiné krátké době..nejen Jasper je pryč, ale i Chorche a kdoví, kdo další)
2)zda Gianina opravdu vyhrála BIS na NV v Ostravě
3)někomu stále neodpověděl, co SÁM dělal za zkoušky a jaké měl psy...
...no a pár dalších, ale to jsou malé věci (pro Nika ale asi důležité, poněvadž se zdráhá odpovědět ano )

smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2011 14:19 NIKO – Re: Ascam
"No podle mne ano. Mám radši přirozený postoj, na kterém opravdu vynikne hřbet, záď i úhlení. Krom toho to i fotil blbec "

Krásná fenka ze zahraničního krytí, barva černá se znaky, výborná pracovní linie, vhodná pro výcvik, příp. chov. Ihned k odběru.

Otec: mistr světa WUSV 2007 / 2. místo WUSV 2006 Angsbackens Rosso (Švédsko, Itálie) HD A, Kkl.1, Zw 75, SCHH 3, BHP 3, IPO 3

Matka: vnučka mistra světa WUSV 1998, dcera účastníka WUSV 2006 Fortuna Jivě-Toka HD A, VD, 2. třída chovnosti, zkoušky: ZZV 1, IPO - V, FPr 2, RH - E, RH - FL A, ZZZ

NAPIŠ TO TY ZKUŠENÁ HRDINKO MAJITELI ano :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   02.02.2011 13:34 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Goffynka
Goffynko, na tuto a pár dalších odpovědí čekáme už hooooodně dlouho smich nedělej si iluzi, že odpoví, fakt ne...
Tady je příklad otázek (nezodpovězených):
1)proč se zbavuje psů po půl roce?(nebo po jiné krátké době..nejen Jasper je pryč, ale i Chorche a kdoví, kdo další)
2)zda Gianina opravdu vyhrála BIS na NV v Ostravě
3)někomu stále neodpověděl, co SÁM dělal za zkoušky a jaké měl psy...
...no a pár dalších, ale to jsou malé věci (pro Nika ale asi důležité, poněvadž se zdráhá odpovědět ano )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   02.02.2011 13:18 Žena Ivča [321] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – NIKO
NIKO, vedle máš forum a ani tam neumíš odpovědět? Radši to napíšu sem, třeba jsi si fora jen nevšiml. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   02.02.2011 13:01 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: sarpilka
smich svatá prostoto! Dámy, vsadím se, že NIKO odpoví za a) jazykovým rozborem, za b) citací některého předchozího (nicneříkajícícho) příspěvku za c) osobní urážkou. Konkrétní odpověď to zcela určitě nebude :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   02.02.2011 12:51 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Ascam
Toto úhlení je i má parketa palec

NIKO: jsem jedno ucho ;-) oko :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   02.02.2011 12:42 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Fotka k příspěvku NIKO napsal: smich
Pochlub se s nimi tady a nevymlouvej se!
Vždyť Ty radit nepotřebuješ-všechno přece víš,nebo né? :-D smich

V čem souvisí vložení fotek s jakoukoliv radou? Natož od tebe?
Nicméně souhlas - dám sem fotku Asíka, ty sem napíšeš své zkušenosti, ano?
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2011 12:35 NIKO – Re: Ascam
smich
Pochlub se s nimi tady a nevymlouvej se!
Vždyť Ty radit nepotřebuješ-všechno přece víš,nebo né? :-D smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   02.02.2011 12:28 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Pokud se nemýlím, tak jsi psal, žes byl na mých stránkách. Tam fotky jsou. Jo - u Arise se fakt nepovedla a u Celtiny ani Carinky už se mi nechtělo. Proč bych je měla dávat sem? Ale pokud je to tvé přání, tak je sem dám - ideálně výměnou za popsání tvých zkušeností :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   02.02.2011 12:28 Žena Goffynka [108] - Společenská plemena
Goffynka napsala: Souhlasím s Ascam... Bez urážky, Niko... BTW: Od koho si ty psy půjčuješ? Nějaký známý? A to ti ho vždycky na chvilku půjčí a pak si ho zase bere? Já Jenom že Jasper se nedávno prodával, ne?

NIKO, nerejpej do Ascam a odpověz mi, prosím. Docela mě to zajímá ;-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2011 12:26 NIKO
Ascam napsala: NIKO napsal: Baťa cvičky nestřídal,ale vyráběl boty a kvalitníano
Bože člověče - právě proto, že boty vyráběl, vznikla úsloví "seká to jak Baťa cvičky" - kdy se jednalo o rychlost výroby a "střídá to jak Baťa cvičky" - kdy se jednalo o rychlost změny v modelech. To neznáš?


Ale stále mají ve světě úroveň a kupují se :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   02.02.2011 12:24 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
NIKO napsal: Baťa cvičky nestřídal,ale vyráběl boty a kvalitníano
Bože člověče - právě proto, že boty vyráběl, vznikla úsloví "seká to jak Baťa cvičky" - kdy se jednalo o rychlost výroby a "střídá to jak Baťa cvičky" - kdy se jednalo o rychlost změny v modelech. To neznáš?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   02.02.2011 12:22 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
NIKO napsal: Tvoje "vynikající" fotky,které blbec nefotil,tu nějak neprezentuješ :-D :-D :-D
Já jaksi nemám zrovna potřebu fotit psy v postojích. Nějak mě to nebaví. Jo, se psy jsem většinou jednu fotku v postoji měla kvůli prezentaci, ale to je tak vše. Radši skočím zakousat nebo na stopu, případně k jezeru psy vyplavat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   02.02.2011 12:22 Žena Goffynka [108] - Společenská plemena
Souhlasím s Ascam... Bez urážky, Niko... BTW: Od koho si ty psy půjčuješ? Nějaký známý? A to ti ho vždycky na chvilku půjčí a pak si ho zase bere? Já Jenom že Jasper se nedávno prodával, ne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2011 12:21 NIKO – Re: Ascam
Baťa cvičky nestřídal,ale vyráběl boty a kvalitníano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   02.02.2011 12:19 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Co bych ti měla jako závidět? Že střídáš psy jak Baťa cvičky? Dík - to fakt nechci. Když si pořídím psa, tak je můj a neprodám ho ani za zlatý tele - i kdyby se nehodil ani na výcvik, ani na výstavy a ani do chovu. Prostě ke svým zvířatům mám vztah - ale to asi nemá cenu tobě vyprávět... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2011 12:19 NIKO – Re: Ascam
Tvoje "vynikající" fotky,které blbec nefotil,tu nějak neprezentuješ :-D :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2011 12:17 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
No podle mne ano. Mám radši přirozený postoj, na kterém opravdu vynikne hřbet, záď i úhlení. Krom toho to i fotil blbec ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2011 12:11 NIKO
inzerce.perunius.com/…
Tohle asi také stavěl blbec :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2011 12:06 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Jééé, ono se nám to neztratilo? No neke :-D
S tím půjčováním bych tomu u tebe i věřila. Ono stejně - pes, kterého člověk nemá ani rok, je fakt půjčenej ;-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   01.02.2011 15:39 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Člověk tady den není a už má o zábavu postaráno :-D

NIKO: To bych musela do pokecu přesunout tebe celého:-D. Pokud vím, příspěvky se týkají "normální" zdejší konverzace...
Monique: jak psala Ivča, k tomu není co dodat ano
Ivča: ať chceme nebo ne, Niko prostě neuzná sek, to bych neřešila... ale jde mi o princip. Pak se nemůže divit, že ho za odboríka nepovažujeme, když nerozezná vítěze třídy (CAJC) od vítěze výstavy (BIS)... a to s těma NO vystavuje (nebo vystavoval).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   31.01.2011 22:02 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Ivča napsala: Ona se fakt vyskytuje jak "dysplazie", tak "displazie" ano ale s tím měkkým "I" to aspoň mě připadé děsné... Když jsem citovala do DP, tak jsem všude psala "Y", i když zdroj uváděl "I". To, že Ti to připadalo děsný, je docela prima neb slovo dysplazie je složeno z řeckých slov „ dys " tj. abnormální a „ plassein " tj. tvar a mmj. např. konkr. termín dysplazie kyčelního kloubu znamená chybný vývoj kyčelního kloubu a byl poprvé popsán u psa v roce 1935 ( Schnelle ). ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   31.01.2011 21:19 Žena Ivča [321] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: monique
Ze standardu BO:
Nedostatky:
Chrup: špatně uspořádané řezáky. Vážné vady: chybějící jeden řezák, chybějící jeden třetí třeňový zub (1× PM3), chybějící jeden druhý třeňový zub (1× PM2), chybějící tři první třeňové zuby (3× PM1)

Vady vedoucí k diskvalifikaci:
Chrup: podkus, předkus, i bez ztráty kontaktu (obrácený skus), zkřížený skus, chybějící jeden špičák (1C), chybějící jeden trhák (1× PM4 nebo 1× MI), chybějící jedna stolička (1× M1 nebo 1× M2 s výjimkou M3). Chybějící 1× PM3 + 1 další zub anebo celkem chybějící 3 či více zubů (kromě PM 1)

Jinak většinou pokud má pes nedokonalý chrup má v poznámce z PP poznámku krytí plnochrupých fen atd.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   31.01.2011 20:54 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Můžu se na něco zeptat? Je to tak trošku mimo nyní probírané "téma"...pokud vůbec nějaké téma máme...ale jako máme to tu vedeno jako téma Ovčáci, takže kromě NO určitě i BO..
Jsem našla na netu víceméně náhodou tyhle stránky: www.sixtysix.cz/… a překvapilo mě, že u chovného jedince může chybět P2...takže u belgičáků je to povolené? A tedy ztráta kterých zubů belgičáka z chovu vyřazuje?
fakt mě to zaujalo, tak bych jen chtěla jestli Katy nebo někdo erudovaný mi k tomu něco řekne, zda je to pravda nebo nějaký sek.
Díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   31.01.2011 20:44 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
No to skoro žádný tvůj příspěvek :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2011 20:43 NIKO – Re: Ivča
BYLO BY DOBRÉ,VŠECHNY TAKOVÉ PŘÍSPĚVKY PŘESUNOUT DO POKECU,NETÝKAJÍ SE NO!!! ano ano ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   31.01.2011 20:40 Žena Ivča [321] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Jistě, myslím, že je to jasné.. jen kličkuješ a uhýbáš. Kdyby jsi odpověděl rovnou, bylo by tady o X příspěvků méně a mohli se dál řešit NO.
Jak inteligentní...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   31.01.2011 20:12 Žena Ivča [321] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Až se dosměješ NIKO, mohl by jsi mi prosím odpovědět na otázku ohledně té výstavy?? Děkuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2011 20:11 Žena Ivča [321] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: petrab
Ona se fakt vyskytuje jak "dysplazie", tak "displazie" ano ale s tím měkkým "I" to aspoň mě připadé děsné... Když jsem citovala do DP, tak jsem všude psala "Y", i když zdroj uváděl "I".
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   31.01.2011 20:03 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
NIKO napsal: "petrab® – d Y s p l a z i e"
Dohady o ČJ?Píše se i DISPLAZIE ano


To jó ano , máš recht, píše se lecos. Zvlášť na netu.


slovnik-cizich-slov.abz.cz/…

slovnik-cizich-slov.abz.cz/…

ahoj
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   31.01.2011 19:36 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Niko
No já bych to viděla takhle - tedy dle toho, jak to na mne působí z diskuze.
Niko má jednu fenku - boloňačku, kdysi měl i NO (tedy svoje). Má smůlu na zdraví pejsků. Teď si občas vezme psa, o kterém si myslí, že by mohl být skvělý, ale protože není a nemá k němu žádný citový vztah, tak ho zas prodá.
Neuvádí své zkušenosti, neb jich asi bude pomálu a on přeci je za odborníka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   31.01.2011 19:35 Žena Ivča [321] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
O počtu psů se nemá cenu bavit, teď by mě zajímalo, jak je to s tou vítězkou výstavy - BIS?? Nebo na to taky nebudeš odpovídat??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2011 19:17 NIKO – Re: Ivča
To já vím,"lidé" na to čekají :) Tak si tipni,kolik mám psů,no?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2011 19:14 Žena Ivča [321] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Hezké štěně...
Ale pořád čekám na odpověď ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   31.01.2011 19:13 NIKO
Fotka k příspěvku Třeba to bude tenhle ;-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   31.01.2011 19:08 Žena Ivča [321] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Krásně se vyhýbáš odpovědi potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   31.01.2011 19:04 NIKO – Re: Ivča
Dva v 10ti jeden ve 12ti letech,Přečetla sis i proč.Jelikož je JASPER PRYČ,tak Gie dovedu zas kamaráda,třeba nám bude "sedět" :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   31.01.2011 18:57 Žena Ivča [321] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Našla jsem 2 nebo 3 co byli uspáni. A že se nestřídají všichni? že jsi psal kamaráda k Gianině...
No nic, nevadí. Odpovědi se nedočkám.
A odpovíš na tu BIS Junior??????
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2011 18:37 NIKO – Re: Ivča
"Zajímalo by mě, proč se u Tebe ta zvířata tak střídají? "
To tady každého,ale nestřídají se všichni!
"že by se něco nevyvedlo tak jak má"
Ta debata tu už probíhala ano Každý máme jiné nároky a ty moje jsou dost vysoké :-) Najdi si ostatní psy a uvidíš,jak dlouho u mne žili. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   31.01.2011 18:31 Žena batos [192] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: NIKO
Ale důvod tam není. Jo a ještě nepsal jsi nedávno že máš 5 psů? Nebo máš jen Giannu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   31.01.2011 18:30 Žena Ivča [321] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Zajímalo by mě, proč se u Tebe ta zvířata tak střídají? že by se něco nevyvedlo tak jak má? když jsou tak krásní a úžasní, jak se píše u fotek a v deníčku. Ale to se asi stejně nedozvím.
Proč se ptám - mám psice jako parťačky, pořizované za nějakým účelem, s předpokladem zdraví, povahy, exteriéru... ale ani kdyby to nevyšlo, neumím si představit točit takových psů. Každý má jinou náturu.
Prosím Tě a nezapomněl jsi odpovědět Katy na to, zda opravdu tvá fenka GIANINA Z HRABOVSKÝCH LUK vyhrála výstavu v Ostravě, jak uvádíš v prezentaci? BIS Junior je skvělý výsledek... Ale je to pravda?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2011 18:29 NIKO – Re: sida
Možná to bylo v příspěvcígh,ty se po určité době mažou.Ale je tam,teď jsem koukl,že přišel nový pes ROCO.To není žádné tajemství!!!To bylo opravdu napsáno-že je pryč ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   31.01.2011 18:23 Žena batos [192] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: NIKO
"Když se podíváš do mé prezentace,tak je tam vše." a teď "Asi to tam není napsané" - sakra, ty seš zrádnej :-D . Já jsem tu nová, a tak patřím mezi ty, co neznají tajemství. Tak když budeš chtít, můžeš to napsat znovu, spešl pro mě. A nepsal jsi nedávno že máš 5 psů? Nebo máš jen Giannu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2011 18:17 NIKO – Re: sida
Asi to tam není napsané,ale všichni to ví.Fotek je tam určitě víc.Ani CORCHE,ani JASPER už u mne nejsou!!! ano Příjde nový kamarád k GIANINĚ :-) Jen si musím vybrat. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   31.01.2011 18:08 Žena batos [192] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: NIKO
Promiň, nic jsem nenašla. Jen "GOODY LONADARD.Šesti měsíční štěně.Narozen 6.12.2008.Opravdu špičková postava " v deníku , ale nic o tom, že není tvůj nebo že UŽ není tvůj.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2011 18:05 NIKO – Re: sida
Když se podíváš do mé prezentace,tak je tam vše.Jmenuje se GOODY :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2011 18:04 Žena batos [192] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: NIKO
Je to pěkný NO, proč stále není tvůj?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2011 18:01 Žena batos [192] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: NIKO
V odpověď jsem ani nedoufala, ale tak díky.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2011 17:57 NIKO
sida napsala: Ten je tvůj?

Byl ano

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [10] ...... 26 27

Zpět na obsah sekce Chov psů • Zobrazeno 25653x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/134-Ovciaci?od=451