Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Ovčiaci

 

NápovědaFórum » Chov psů » Genetika psů 

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 19 Přejít na další stránku   1  
Ovčiaci
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   21.01.2011 21:04 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Ascam
Pro nového člocvíčka to smutné určitě je sad
Ze začátku jsem z toho taky byla vyplácaná a ted už to je dobrý,je to jen na ovčácích.
Teda doufám.
Jinak je tu moc hodných lidiček,které spojuje láska k pejskům a je jedno,zda mají PP, poháry z výstav , nebo zaď jako stůl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2011 21:02 NIKO

KDE TU PÍŠI TY .......NĚCO O SMRTI TOHO PSA

sarpilka napsala: 18.01.11 19:09:59
Udělala si kýlu a ta jí přes noc praskla. Majitelka jí ráno vytáhla z kotce,rychle jela na veterinu a vet.už jen mohl utratit. Byla to moc hezká fena se slušnou povahou po Doře Wolfeland-vyhrála na klubovce dorost a tatík by Torro Hartis.

Umřít za klubovnou není zas tak špatný. Někdo chce doma,někdo v hospodě,já bych to za klubovnou brala ;-)


Moje odpověď:"Já znal pracáka,který umřel za klubovnou"TOHLE TÉMA SE OPRAVDU NETÝKALO SMRTI PSŮ
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.01.2011 20:05 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: Ascam
tomu věřím, že to mrzí...
ale nad hloupostí některých lidí se tu nedá jinak než smát..... ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2011 20:03 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
xanti napsala: ač bych tomuto tématu jako neznalý ovčáků nerozuměla, tak se dobře bavím smich
No vidíš - a mně je z toho smutno. Ovčáky chovám a dělám s nimi 26let...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2011 20:00 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: myspu
ten má každý =) rozeznáš tak své příspěvky...ostatní ho nevidí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2011 19:52 Žena myspu [276] – Re: Katy
Já ještě nemůžu palcovat :-D PS: Ač to vůbec nesouvisí, nevíte někdo proč mám u příspěvku ten šedivý čtverec?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   21.01.2011 19:47 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: Katy
ač bych tomuto tématu jako neznalý ovčáků nerozuměla, tak se dobře bavím smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   21.01.2011 19:46 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
ale počtete si, ne? smich jak tak vidím podle "palců" a jiných reakcí :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   21.01.2011 19:36 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – Re: myspu
Nemá. Bohužel. :-( :-( :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2011 19:10 Žena myspu [276]
Má ještě tohle fórum význam nadpisu Ovčiaci?
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   21.01.2011 19:05 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
NIKO napsal: ................... Tady se souhlasí s pliváním do jídla

Ha! Prasečí chřipka je tady!!

smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2011 18:58 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: sarpilka
taky nechápu proč se tu tahle blbost neustále řeší.... ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   21.01.2011 18:56 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
NIKO napsal: P NIKO® – Re: sarpilka
"Umřít za klubovnou není zas tak špatný." coze
Když to není tak špatný,že Ti pes zemře za klubovnou,tak Ti to z celého srdce přeji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Škoda,že jsi u toho nebyla,mohla jsi to té čtrnáctileté holce říci,potěšila bys ji.S takovými lidmi,kteří takhle myslí, je opravdu pod moji úroveň se bavit ano

Tohle v podstatě přeji všem těm,co mi dali mínusové hodnocení,protože s tím souhlasí,tak ať si to zažijete také. ano


A TO TYS NAPSAL 18.1. VE 20.25HOD. TAK SI SEDNI NA ZADEK A NEHÁZEJ LŽI,RADĚJI PŘIDEJ TY INFORMACE?
JE TO JEN DALŠÍ UKÁZKA TVÉHO ŠPATNÉHO CHARAKTERU!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   21.01.2011 18:51 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká

Umřít za klubovnou není zas tak špatný. Někdo chce doma,někdo v hospodě,já bych to za klubovnou brala ;-)

KDE TU PÍŠI TY .......NĚCO O SMRTI TOHO PSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JÁ TO NAPSALA 18.1.V 19.09HOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   21.01.2011 18:45 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Člověče - proč to nemůžeš napsat? Co je na tom tak těžkého? Proč by měl člověk pátrat na internetu jak detektiv, když jsme snad pejskaři a povídáme si?
Mimochodem - to věčné kopírování vět - to je zvyk na ránu, vážně. To se pak nedá prakticky číst taková diskuze.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   21.01.2011 18:37 Žena Veya007 [23] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
no ono je to víceméně jasné, jak to je :o)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   21.01.2011 18:28 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – NIKO
Ivča napsala: Mohla bych se prosím NIKO zeptat, jaké konkrétně máš (nebo jsi měl) doma psiska a jaké konkrétně máš s nimi úspěchy, ať už na poli výcviku - složené zkoušky, výsledky závodů, výstav - získané tituly, čekatelství či hodnocení, chovatelském? Abych si dokázala představit, zda jsi opravdu na NO odborník? Děkuji předem za odpověď.

JÁ BYCH TAKÉ PROSILA,NEB MI NIC NENÍ ZNÁMO A KDYŽ JSEM UŽ POUČOVÁNA,TAK SE PTÁM S KÝM MÁM TU ČEST?
POTĚŠÍ I ADRESA STRÁNEK www.......???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   21.01.2011 17:35 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – No toto
Upřímně lidi - dostala jsem tento odkaz pro pobavení - a zatím je to spíš k pláči...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   21.01.2011 16:17 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Koukám,že Ti táááák moc vadím,že Ti ani lhát nevadí. ;-)
Možná tu dobu pamatuješ,ale nepamatuješ N.O.Bylo to pod Svazarmem a spolupracovalo se s Armádou. Tam rukávníkům pšenka nekvetla. Pokousaných figurantů bylo habaděj a i já mám pár památečních slušných jizev . Prostě to tak bylo a Mony otec byl klub.vít,Nicko z Poluxu a matka Tixi z Prodašic,
exteriérové spojení,kde v celém rodokmenu bylo jen jednno v.d.
Ta zvířata byla nejen krásná,ale dala se použít i na ochranu objektu,vyhrávala závody a nepamatuji po Tixi jiné RTG,než 0/0.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2011 15:55 NIKO
Jak mám předělat fenu,která jeden týden na závodech kouše na pravou stranu a druhý týden si figurant dá rukáv na levou?"Proč Ti radit-vždyť jseš chytrá dost,já s tím problém neměl ano
"nesmysle" coze
"Jen nechápu,proč se navážíš do Mimišáka. Má výsledky na výstavách a Besi má i zkoušku=
= je na tom lépe než ty" Asi Ti uniklo proč!!!!!!!!
"ročník 88. Kdo tu dobu pamatuje"Věř mi,že si ji pamatuji a moc dobře.
"Mona a i její bratr Miky"Tahle zvířata mne nezajímala,koukal jsem na jiná ano
"POKUD SI KAŽDÝ PŘEČTE MŮJ PŘÍSPĚVEK,TAK JSEM TAM NAPSALA,ŽE JÁÁÁÁÁÁÁ BYCH BRALA UMŘÍT ZA KLUBOVNOU!!!!!!!!!!!!!!! JE TO ČERNÝ HUMOR,ALE MŮJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
Umřít za klubovnou není zas tak špatný. NAPSALA JSI PŘESNĚ TOHLE!!!Jaký černý humor?To tedy máš humor pěkný,když někomu umře zvíře!Rozumní Ti za něj děkují ano
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   21.01.2011 15:53 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Příspěvek byl smazán, protože měl více jak 3 minusové body.. já jsem si to nevymyslela, tak to prostě je. ano
Tvůj problém je, že nedokážeš diskutovat jako inteligentní člověk takového věku, jaký uvádíš. Nevědět, že jsi dospělý chlap, tipnu tě na rozhodně míň (neříkám na kolik, abych neurážela). I pavlinapoddana napsala, že mi rád soukromě odpovíš, tak nevím, kde je problém. Odpovědi jsem se nedočkala. Stále nechápu, jak někdo může dát pryč dva (minimálně - o jiných nevíme) mladé psy, kteří jsou stále v rozpuku a mohou se vybarvit. Sám jistě víš, že NO dospívá poměrně pozdě, tudíž zbavovat se půlročních zvířat mi nejde na rozum. Ráda bych, abys mě poučil - já bych tomu chtěla porozumět. Když měl můj pes (jakýkoliv) půl roku, byl ještě štěně nemající jedinou výstavu, z výcviku "uměl" (před pubertou) max. ke mně, sedni, možná lehni. Takového čistého listu bych se zbavovala velmi nerada, proto jsem tě poprosila o odpověď. Navíc si jistě nevybíráš podprůměrná zvířata (aspoň podle tebe), tudíž to nechápu "na druhou".
Chápu, že někoho zajímá exteriér více než pracovní schopnosti, ale nemusíš se stydět to přiznat, každý je nějaký. Upřímně - ZM, ZVV1 a podobné zkoušky nejsou zas takové terno.. my je zvládli z fleku bez tréninku, ale to je jen můj poznatek. Opravdu to pro průměrně vycvičeného psa se zájmem kousat aspoň trochu není zas tak těžké. Jen mi vadí, že se tady potom prezentuješ jako odborník a ještě se rozčiluješ, když po tobě někdo chce výsledky, jaké jsi dosáhl (lidé na fóru totiž vlastně ani neví, protože ty opakuješ stále "vše si dohledáš").

To vytrhování slovních spojení z kontextu radši ani nekomentuju, to je zbytečná věc.. každý ví, jak to je. Možná proto máš vždy tolik minusových bodů - tento styl se asi málokomu líbí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   21.01.2011 15:04 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Ta to je už dost ubohé i na Tebe NIKO!!!

POKUD SI KAŽDÝ PŘEČTE MŮJ PŘÍSPĚVEK,TAK JSEM TAM NAPSALA,ŽE JÁÁÁÁÁÁÁ BYCH BRALA UMŘÍT ZA KLUBOVNOU!!!!!!!!!!!!!!! JE TO ČERNÝ HUMOR,ALE MŮJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TO,ŽE SI PAK DOPSAL O TÉ HOLČINĚ,JE JEN TVOJE NEČISTÁ HRA A MANIPULACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   21.01.2011 14:57 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Já se omlouvám,že jsem nepokračovala dál a nenapsala další exteriérová zvířata,ale přišla mi návštěva.
No,posmála jsem se. Tvá reakce zas nemá chybu a taky to je ukázka Tvého umu a to,že Německého ovčáka vůbec neznáš a ani nic netušíš.Mona a i její bratr Miky(byla jsem majitelkou obou zvířat)
ročník 88. Kdo tu dobu pamatuje,tak tato zvířata nebyla moc rukávníky. To znamená,že jim nedělalo problém kousnout do živého i do rukávu. Tenkrát se dávalo kousat na pravou ruku,ale už malá část figurantů přecházela na ruku levou a kousalo se na VEGU.
Jak mám předělat fenu,která jeden týden na závodech kouše na pravou stranu a druhý týden si figurant dá rukáv na levou?
Figurant tušil do čeho jde,neb ty zvířata tenkrát znal,ale ty ne Niko a jen hloupě reješ.
Kdybys pamatoval jak se tenkrát vystavovalo,tak nebudeš psát nesmysle. Tenkrát na speciálkách taky běhalo 20 i 30 zvířat,hlavně feny,ale výborných se dávalo mnohem méně než dnes. Že si vedoucí kruhu neudělal pořádek ,nebyla má věc a pokud mi tam schválně pouští vodič nervní fenu,tak se má fena začala bránit. Tenkrát se to dost rvalo a košík se nosil neustále.
Však když se rozhodčí podíval do rodokmenu,viděl zkoušky a předky i chovku,nebylo mu nejlépe ale to už byl jeho boj.

Jen nechápu,proč se navážíš do Mimišáka. Má výsledky na výstavách a Besi má i zkoušku=
= je na tom lépe než ty ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2011 14:25 NIKO – Re: pavlinapoddana
pavlinapoddana® - Retrívři, slídiči a vodní psi – Re: Katy 19.01.11 21:20:19 Hodnocení příspěvku -8

Katy na takové věci se nika ptej v osobních vzkazech,myslím,že by ti to rád vysvětlil.Vůbec se mi nezdá ani fér ani taktní,propírat to tady na foru,nemyslíš,že je to dost osobní.Věřím,že ti osobně odpoví,pokud se o to zajímáš.Nerada bych aby zase vznikla debata o věcech,které se řeší jinak.Dík za pochopení.

Napsala jsi tohle a bylo to vymazáno,nevím proč,ale jsou tu pravidla hry.Musíš si uvědomit,že pokud nebudeš souhlasit s těmi(sarpilka,mimišák,petrab atd,atd),co Ti tohle hodnocení dali,tak Ti tu "pšenka nepokvete" ano Tady se souhlasí s pliváním do jídla,nebo,že umřít za klubovnou není tak špatné a dostávají se za to plusová hodnocení a hodně!Co jsou to za lidi s takovými názory!?Někteří vychovávají,nebo budou vychovávat děti ano Pán bůh stůj při nás.Určitě jsi už pochopila,co tě čeká,pokud se k nim nepřidáš ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2011 13:45 NIKO – Re: mimišák
Tvé znalosti o NO jsou mizivé,ale máš dobré dva učitele.!!!Neumíš si poradit se svým psem,promiň,on není Tvůj :)
"VD? Pchá! To můj pes"-TO MŮŽEŠ NAPSAT JEN TY ano
Tady máš moji napsanou reakci-"To přece nebyla chyba feny"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   21.01.2011 12:44 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: NIKO
Já myslím, že jsme tu už všichni znalí.. takže jinou reakci ani nikdo neočekával. Třeba něco ve stylu: VD? Pchá! To můj pes (doplň jméno) byl na výstavě (doplň datum a typ) (doplň známku a pořadí). A pak bych pochopila ty výhrady. Pokud tě "ta paní" nezajímá, tak proč reaguješ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2011 12:34 NIKO
PRO NEZNALÉ!
Ta paní nepochopila,že mne to nezajímá!!!Po zkušenostech s jednou exteriérovou fenou,kterou nenaučila(nebo naučila???) kousat na pravou a levou ruku,je jen odsuzuje"(dokázala i na závodech odkousat na pravou ruku,neb byl rukáv na lévé)".
To přece nebyla chyba feny,ani rozhodčího!Rozhodčí nevyhazuje,ale hodnotí :-) Za takovou agresivitu měl vyhodit-to jen tak mezi řečí,u některých plemen to je.Jinak je do dobrá výmluva za obdržení známky VD od rozhodčího smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2011 11:41 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Tak dáme exteriérová zvířata ;-)
MONA WOLFEAND RTG 0/0, ZM,ZVV1,IPO1,IPO2, v.d.na speciálce Německých ovčáků,kde nás rozhodčí Mirek Polák vyhodil z výborných do V.D.protože málem přizabila jinou exter.fenu,která jí díbla v kruhu do paty a pustila se i do jejího vodiče,který ji bránil. Mona(Jerry) byla ostřejší ražení a dokázala i na závodech odkousat na pravou ruku,neb byl rukáv na lévé.

Bratr Mony - M
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2011 11:20 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
NIKO napsal: VŠE BYLO ČITELNÉ,MIMO MÉHO JMÉNA!!!MabB napsala,že takových papírů může mít kolik chce-tak to nebylo žádné hnusné napadnutí.
To "VŠE" bylo jméno feny: ofocená byla jen hlavička zkouškového protokolu - jinak tam nebylo ani datum, ani rozhodčí, ani výsledek zkoušky..
Prostě písnička pořád dokola - NIKO jednoduše konkrétní informace nedá - protože by to asi byly jen výmysly a možná zbožná přání. Jiný důvod fakt nevidím, proč k pohárům nedá data a jména psů, kteří je získali. Nebo se nepochlubí svými odchovy..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.01.2011 10:16 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Já tu jsem teprve pomalu rok a pamatuji se,že tu byl ofocený nějaký nečitelný papír(tuším formulář na zkoušky)a byla tu hnusně napnutá Mab. Pokud se Tě někdo na toto zeptá,tak jen opakuješ stejné a skutek utek.
Nikdo Ti nebere 3x VN, ale jeden týden napíšeš,že zazimuješ a jaro Vám s Jasperem ukáže a další týden je na tohoto psa inzerát???
ne ne ne
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2011 08:52 NIKO – Re: Katy
Nemíním absolvovat celý koloběh znovu-že jsem si to vymyslel atd. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   21.01.2011 08:00 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
No, to právě nenajde.... 1)si to pamatuju a 2)už na první (osmé) stránce jsem se ptala já a odpověď byla "vše potřebné najdeš".. tak já nevím X-) nehledě na to, že většina příspěvků zmizla.. takže pokud jsi to už psal, nevidím důvod, proč bys Ivči nemohl odpovědět znova ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2011 07:44 NIKO
KDYŽ BYL JASPER TAKOVÁ HVĚZDA,TAK PROČ ŠEL PRYČ????Pro neznalé-jedno vysvětlení:
Nebyl HVĚZDA,ale tři výstavy a 3x VN3 :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2011 07:37 NIKO
Ivča napsala: Mohla bych se prosím NIKO zeptat, jaké konkrétně máš (nebo jsi měl) doma psiska a jaké konkrétně máš s nimi úspěchy, ať už na poli výcviku - složené zkoušky, výsledky závodů, výstav - získané tituly, čekatelství či hodnocení, chovatelském? Abych si dokázala představit, zda jsi opravdu na NO odborník? Děkuji předem za odpověď.


Musíš si přečíst vše a potřebné najdeš ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.01.2011 07:10 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: xanti
Vyčkej času - soukromý tip: chs Lonadard má další vrh "K" takže za pár dnů bude místo Jaspera Kim nebo Kimmy. No jasně - pavlinapoddana to práskla v komentářích pod profilem :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.01.2011 18:31 Žena Ivča [321] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Ivča
NIKO klidně prosím soukromě. Děkuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   20.01.2011 18:27 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: Katy
Novým psem? já žádného v prezentaci nevidím...nebo mi něco uniklo? :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 14   20.01.2011 18:25 Žena Ivča [321] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – NIKO - dotaz
Mohla bych se prosím NIKO zeptat, jaké konkrétně máš (nebo jsi měl) doma psiska a jaké konkrétně máš s nimi úspěchy, ať už na poli výcviku - složené zkoušky, výsledky závodů, výstav - získané tituly, čekatelství či hodnocení, chovatelském? Abych si dokázala představit, zda jsi opravdu na NO odborník? Děkuji předem za odpověď.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   20.01.2011 18:21 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: mimišák
Teď se asi nic nedozvím, protože si nejspíš hraje se svým novým psem :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   20.01.2011 13:03 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: pavlinapoddana
Já chápu,že to myslíš dobře ale Niko si taky servítky nebere a napadá naprosto vše. Šeredně reje,obrací fakta a balamutí Vás,jaký je odborník na Německé ovčáky. Odborník má výsledky a když se ho zeptáš na jeho výsledky,tak má pár pohárů z oblastek či krajských výstav o složených zkouškách napíše ZVV1,pak přidá obranařinu ale jméno zvířete nedodá. Kdyby nenapadal lidi je mi fuk.
Že má radost z poháru z oblastky,já mu to přeji a i pogratuluji,ale jeho naparování,že mu lidi závidí a proto mu negratulují je dost ubohé.ONO KAŽDÝ PODLE ZÁSLUH ahoj
KDYŽ SE ON MŮŽE ZEPTAT KDE JÁ MÁM POHŘBENÁ ZVÍŘATA,TAK JÁ SE HO ZEPTÁM,PROČ TO TAK TOČÍ :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.01.2011 07:05 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Katy
Prosím, dej pak veřejně vědět, jestli se ti dostalo soukromého vysvětlení :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2011 21:23 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: pavlinapoddana
Dobrá tedy, prosím NIKA o odpověď soukromě :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   19.01.2011 21:12 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
pan Novotný tomu asi rozumí, ale já nerozumím tomu, proč (když pan Novotný-odborník-Jaspera tak krásně ohodnotil) šel Jasper pryč.. ty mi opět nejspíš odpovíš, že nerozumím ničemu smich , ale osobně, když mám nadějného psa, tak se ho nezbavuju, no ne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.01.2011 20:38 NIKO
TEDY NĚKDO TĚŽKO CHÁPE ano Nepochopil,že s ním po napsaném nebudu bavit no
19.9.2010 PŘÍBOR-Jasper Lonadard VN3-ROZHODČÍ p.NOVOTNÝ - Potvrzení toho,že tenhle pán(NOVOTNÝ) tomu rozumí :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   19.01.2011 18:33 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
A CO JAKO ??? KDYŽ BYL JASPER TAKOVÁ HVĚZDA,TAK PROČ ŠEL PRYČ????
Já hlavně koukám na klubovku a proto jsem nakryla Axem. Byl na klubovce 2x 24 a 20 místo.
Na pracáka potlesk potlesk potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   19.01.2011 18:21 NIKO
"Pokud se chceš dovolávat někoho,kdo
je na N.O.opravdu odborník,zkus třeba p.Novotného"

19.9.2010 PŘÍBOR-Jasper Lonadard VN3-ROZHODČÍ p.NOVOTNÝ :-) ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.01.2011 09:45 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: mimišák
No jasně, chápu ano .............(prý 50 znaků, kdo to vymyslel??)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.01.2011 09:44 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Katy
Tedy aby nedošlo k omylu: to "vyřazení" je čistě rozhodnutí chovatele a majitele, nikoli klubu nebo nějakých orgánů shůry. stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2011 09:33 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: mimišák
Jojo, to je pravda.. pozitivní feny se používají, ale ne nijak extrémně. K tomu nuloví psi na "spravení". A hledím, že nenulové jedince dokáže někdo vyřadit ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2011 07:26 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Katy napsala: pokud má pes byť jen 0/1, je velká pravděpodobnost, že si nezakryje.
ano nejen u BO - ale jiná situace je u fen: jakmile jsou uchovněny, jsou využity v chovu bez ohledu na dysplazii. Jen u dvou chs jsem postřehla, že jedince s nenulovou dysplazií vyřadí z chovu - hopla a jsou to chs NO pracovních - byť s účastí na VZ MSKS..

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [19] ...... 26 27

Zpět na obsah sekce Chov psů • Zobrazeno 25653x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/134-Ovciaci?od=901