Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Ovčiaci

 

NápovědaFórum » Chov psů » Genetika psů 

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 24 Přejít na další stránku   1  
Ovčiaci
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2010 16:24 NIKO – Re: sarpilka
Fakta neobracím,jen zde píši,co už bylo napsáno!
Já tyhle věci o sobě nepsal I když by byl Jasper jen doma,což není,fotky něco ukazují,tak není zavřen v kleci,ala má k dispozici celý byt Nepíši 3. z 5ti,ale je tam 3. v pořadí!!!
K těm nepatřím,ale potěší mne,když mne někdo zastaví a pochválí psa,zeptá se po kom je,z které ch.st. atd.To mne určitě nezastavují lidé,kteří mají třeba YORKY,KOKRY,ale mají také NO.A že píši,jak pěkně roste a dává se do hodně solidní postavy ve věku,kdy je focen,to tě štve?Tak na to nekoukej.Já zas pro změnu koukám,když si tu někdo pořídí štěně a dává fotky,jak roste,řeknu si-DALŠÍ PSÍK SE MÁ JAK NA ZÁMKU.Líto Ti ho může být,ale všem psům bych přál,ať se mají jak psi u mne,nebyly by žádné útulky,podviživení a toulaví psi!!!
Nebo jsem někdy napsal něco jiného?NE!!!
"Pokud nechceš,abych se občas jukla na Tvého psa,tak to blokni."
Proč bych něco měl kvůli Tobě blokovat?
A že píši,jak pěkně roste a dává se do hodně solidní postavy ve věku,kdy je focen,to tě štve?Tak na to nekoukej.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2010 16:17 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Pokračování zde
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   29.09.2010 16:08 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Meleš a obracíš fakta jak se Ti to hodí. Jo a ještě jsem se nedočkala odpovědi na několik otázek . Přoč Ti vadí JINOPO ???
Neber to jako rejpání,ale fakt bych si to ráda přečetla. Však ta parta má výsledky a to je fakt. Pokud nechceš,abych se občas jukla na Tvého psa,tak to blokni. Jasper má otce Vitaxis-e, tu chovku mám ráda ještě když to bylo Kolorádo. Nika a Niwa Kolorádo jsou nezapomenutelné a seriozní Vítězslav taky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2010 14:35 NIKO – Re: sarpilka
"Hele nemyslíš,že zase kopeš a lžeš ty? Co to tu meleš za blbosti o zavírání,zkouškách........."
Napřed si to najdi a pak piš,že tu melu blbosti a lžu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2010 13:55 NIKO – Re: sarpilka
Já tyhle věci o sobě nepsal :) I když by byl Jasper jen doma,což není,fotky něco ukazují,tak není zavřen v kleci,ala má k dispozici celý byt anoNepíši 3. z 5ti,ale je tam 3. v pořadí!!!
Nepatříš náhodou Ty k těm lidem,kteří mají psa zavřeného doma v bytě a zajímá Tě jen post na výstavě.
K těm nepatřím,ale potěší mne,když mne někdo zastaví a pochválí psa,zeptá se po kom je,z které ch.st. atd.To mne určitě nezastavují lidé,kteří mají třeba YORKY,KOKRY,ale mají také NO.A že píši,jak pěkně roste a dává se do hodně solidní postavy ve věku,kdy je focen,to tě štve?Tak na to nekoukej.Já zas pro změnu koukám,když si tu někdo pořídí štěně a dává fotky,jak roste,řeknu si-DALŠÍ PSÍK SE MÁ JAK NA ZÁMKU.Líto Ti ho může být,ale všem psům bych přál,ať se mají jak psi u mne,nebyly by žádné útulky,podviživení a toulaví psi!!! ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.09.2010 13:22 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Hele nemyslíš,že zase kopeš a lžeš ty? Co to tu meleš za blbosti o zavírání,zkouškách.........jen si vše předěláváš k obrazu svému. Stačí si srovnat Tvé fotky,jen měření,postoj a zase měření a zase postoj a mimišák má krásný život. Vidím tam procházky a spokojenou fenečku.
Konečně si zametˇ před vlastním prahem !!!
Nepatříš náhodou Ty k těm lidem,kteří mají psa zavřeného doma v bytě a zajímá Tě jen post na výstavě. Ještě jsem u Tebe nečetla nic,co by znamenalo,že máš svého psa opravdu rád a je mi Jasperka líto.
Stejné výsledky jsou na webu Německého ovčáka,tak se nečil ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.09.2010 11:39 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: NIKO
ceskyklub-no.cz/…
Takže jak jsem čekala Jasper byl 3 z 5 dorostenců. Tu Chropyni jsem nenašla.. ale myslím, že je to podobné. Vážně závratný úspěch!
Prosím, kdy se Lonadardi účastnili Klubové výstavy NO? Nemyslím ty oblastní - ehm, ty jsou tak na úrovni Krajské výstavy pro jiná plemena - a to teda klidně můžu napsat, že Besi byla loni V1, letos V3.. tož jaký problém v mé feně vidíš?
A myslet znamená houby vědět - tos mi sám napsal.. kdypak Jaspera předvedeš na Klubovce? :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2010 19:45 NIKO – Re: mimišák
Myslím,že dobře :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   28.09.2010 19:33 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: NIKO
Ale jo - na bedně už Besina byla.. ale pokud to bylo v konkurenci 3-4 fen ve třídě, tak to se mám plácat po ramenou, jakou mám šampiónku? smich a proto sjíždět výstavy s malou konkurencí? Tak to mi za nějaký pohár fakt nestojí.. ale Jasperovi ať se daří, pokud z toho máš uspokojení.
A u Trini: ten komentář se týkal 5. místa na klubové výstavě - což u berňáků obnáší konkurenci tak 30-40 psů ve třídě.. to by mne zajímalo, jak by Jasper, nebo kdokoli z tvé oblíbené chs uspěl v takovém poli. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   28.09.2010 15:58 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: NIKO
NIKO - spíš než umístění by mne zajímalo, jaká byla konkurence. Kolik psů bylo na nebednových pozicích? Hodíš sem odkaz na ofi výsledky? Díky.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   28.09.2010 10:57 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
To je Tvůj názor. Já myslím,že si tady každý pořídil psa a dělá pejskařinu podle svého. Proč tedy závidět? Já si pořídila vlkošedé feny se super pracovním rodokmenem a bylo mi jasné,že vystavovat alesponˇ Furii nebudu. Mám ráda závody,stopa,poslušnost,obrana. Je to 3x adrenalin a to je má volba,nemám důvod závidět poháry z výstav. Kdybych chtěla vystavovat,tak tu mám okolo chovky Manepo,Zdekra,Wolfeland,z Agíru.........
Jsem pyšná na Furii,že na prvních závodech byla 8 ze 16. Prostě má velice tvrdou obranu a nerada pouští i tahá figuranta a byla tam ostřílená konkurence. Odkousala mi bonitaci po Pneumotoraxu v Kolíně bez tréninku na 1/P(nekousala 9 měsíců)a to tam bylo 36 zvířat z toho přes 30 vlkošedých. Chovky jako Hronovský pramen,Majoruv háj,z Jirkova dvora,Anrebri.........a tak můžu pokračovat. Jsem spokojená a naše mladá je i celkem hezká,třeba se někde potkáme na výstavě.Tedˇjsem nevyjela,neb je syn nemocný.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   27.09.2010 23:42 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Já se Niko omlouvám,že jsem byla s dítětem v nemocnici na operaci a negratulovala jsem dřív.
Jukla jsem tedˇa koukám,že Ti nikdo negratuloval. Já myslím,že si to děláš sám ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2010 22:59 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Opravdu to chlubení není. Můžu Ti klidně chlubení předvést ano
Já Ti gratuluji k pohárům. Však klidně sem dej odkaz na výsledky z Příbora ,už jsou na našem webu.
Nebudu to brát jako chlubení,to není má povaha ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   17.07.2010 17:01 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – opět další
Tak jsme se opět zúčastnili zkoušky - tentokráte ZVV1... a po trapasu na stopě jsem se zařekla, že na smsky vedoucí "v sobotu jdeš na zkoušku" už začnu reagovat i negativně smich
Jinak poslušnost i obrana slušná, u obrany strhlých 6b za makety (hold se blbě na zkoušce vysvětluje psovi, že to žluté se obíhá, když netrénuje a nemá je k dispozici) a pak nějaké blbůstky, většinou po jednom bodu, ale většinou to byly opravdu drobosti. Na to, že bylo už ve 4 ráno 20°C a přes den minimálně 35°C, to byl podle mě slušný výkon (90b)stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.07.2010 18:40 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
děkuji!! Včera jsme byli na tréninku a připadá mi den ode dne (nebo spíš trénink od tréninku) "agresivnější", zlepšuje se razance celkem viditelně. Zpočátku měl takové elegantní zákusy, teď už jde i slyšet, když hryzne. Jsem spokojená potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2010 17:22 NIKO – Re: Katy
Gratuluji,hodně dobrý výkon ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   04.07.2010 02:07 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: sarpilka
Jee tak to pak řekni, jestli nějak reagovala :-) . No zjistila jsem, že to taková sranda není, ztratit se může max. 15 bodů, ne jako u vyšších zkoušek třeba 30, kde je to odstupňované trošku jinak. Škoda, že v té maketě drbnul, měli bychom 144 a to už by bylo VD smich Ale dneska "déčkovali" skoro všichni, každý pesan něco vymamlasil :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2010 21:27 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Katy
To je moc hezká ZMka. Musím to zavolat kamarádce,která dřív chovala tervíčky(od Kačky). Ještě Safírka neviděla,ta bude koukat. coze
Hezky to oslavte ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   03.07.2010 18:29 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: sarpilka
Název chovky moc pěkný, gratuluju!!! palec

No my nemáme vůbec nastopováno, takže jsem počítala, že skončíme hned na stopě, ale pan rozhodčí mě "zradil" a dal nám 42b smich (1b za vyjítí hned za psem stydim , 2b na 2. úseku a 5b za předmět smich jelito jedno!!!). Na poslušnosti pěkných 47b (1b na přivolání, neodběhl dostatečně daleko, 2b aport - překus) a obrana těch 45b, mezek jeden, ta maketa mě naštvala :-P a pak pididrbaneček na revíru, jak to umíme klasicky..ale jsem spokojená, s výkonem na závodech se to nedá vůbec srovnat!! stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2010 16:04 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Katy
Móóóc velká gratulace , máme obrovskou radost potlesk
Safírek bude šikovný jako jeho předek Enrico a jeho přímá sestra Catrin ze stejného spojení. Zdravá,krásná,šikovná a veleúspěšná zvířátka. Enrico byla moje velká srdeční záležitost ze Slovenska.
Jméno chovky je CANUM VICTORIA .
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   03.07.2010 14:01 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: sarpilka
Gratuluju! a jaký je název? tajné už to určitě nenííí stydim


Jinak my jsme dneska byli zkusit tu ZM a ono to vyšlo smich kdyby se mi pakouňátko nevykašlalo na prázdnou maketu, máme 49b, takhle "jenom" 45 a jak vidno, za razanci či zákus nebyl ani jeden bodíček dolů, dneska to bylo moc krásné, byli jsme pochváleni stydim .
Jo a byl tam i jeden ext.NO a taky kousal skvěle X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2010 17:56 NIKO – Re: sarpilka
DOČKÁŠ SE ano ano ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2010 10:53 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Dnes mi přišla chovná stanice a zrovna ta,kterou jsem chtěla hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2010 10:36 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Jak říkám,dělej jak myslíš ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2010 09:45 NIKO
Tyhle reakce můžeš čekat ano Když jsi přišla na tyhle stránky,neprozřetelně jsi napsala,že jsme"RODINA".ONA asi nečetla dál,že jsme rodina proto,že JASPER a TRINITA májí v rodokmenech NETTY smich Na některé výstavě se určitě potkáme a pokecáme ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2010 09:06 NIKO
MONIQUE POZOR!!!Sarpilka má známé motorkáře :)
"VŠAK ON TI ZASE NIKO DÁ KAPKY AŽ I JÁ PŘESTANU PSÁT,NEB JE TO UŽ TĚŽKÁ TRAPÁRNA,CO TU PŘEDVÁDÍTE."
Vyhrožování od téhle osoby je už normální,nevím ale,proč bych ti měl dát kapky.Já nikomu nevyhrožuji.Uvidíme,co se objeví na klubových stránkách NO ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.07.2010 00:57 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: monique
Ech, už blbnu smich ... Chorcheho samozřejmě..
Ono co si budem povídat, nepracovní malina (které tady moc nejsou) taky ve většině případů žádný zázrak není.. je ale škoda, že tady pracovní tervíci nejsou, aby se ten zažitý pohled trošku změnil... Ale jak říkám - záleží na povaze a chuti majitele (a psa, samozřejmě:-D).. vytřískat se dá leccos.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.07.2010 00:35 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Katy
Počkej, Jaspera má, ne?
Diskuze je o ničem, to už je tu tak zamotané.
A jinak velmi pěkně napsáno, já souhlasím, asi to bude u těch BO podobné jako u NO...je fakt, že si lidi na práci pořizují vlkošedé, protože se říká, že jsou pracovní, ale jsou i tací, co mají doma exteriéráky a makají s nima taky a pak ty výsledky jsou, když příroda dá a člověk má i kousek štěstí:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   02.07.2010 00:28 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Mě by zajímalo, o čem teď ta diskuze je smich ... omlouvám se, ale v chovu a poměrech u NO se nějak nevyznám..ale nevadí.
Bylo tady pár dotazů - jaké má NIKO se psy zkoušky (to jsme se už po půl roce dozvěděli!!) a proč dal Jaspera pryč (to jsme se nedozvěděli, ale snad proto, že přerostl??). Každého věc...jen by bylo pěkné, kdyby lidi odpovídali, předejde se tak spekulacím a je o čem diskutovat. Takové plácání o ničem je opravdu na dvě věci.
Jen jsem tady nadhodila, jak je to s prací u ext.NO...od NOčkařů jsem slyšela, že na výcvik moc nechodí, primárně se je kvůli práci moc lidí nepořizuje. Možná je to opravdu něco podobného jako u BOM a BOT... tervy si taky lidi pořizují jako mazly a na výstavy, málokdo cvičí - to ale neznamená, že nemají potenciál, že. Ale to už jsem rozebírala... odpad je jak u NO, tak u BOM a jiných...TAKŽE - určitě i s ext.NO se cvičí a můžou být i výsledky, stejně jako je to u BOT..jen to asi takový vývar jako u BOM nebo pracovních NO nebude. Já přiznám, že tervi na práci nejsou úúúplné zlato, to by museli být z pracovní linie (která v ČR není) nebo by museli mít chuť a pracovní povahu...Otec mého psa je tady taky takový exot, jakožto první exteriérový tervík (čistý-bez malinoisů) s IPO3...výjimky tedy jsou, ale chce to s pejskama dělat ano . A pokud to někoho nebaví, je spousta dalších činností, žeáno...jen to pak chce trošku nadhled.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2010 00:19 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: sarpilka
No tak já jsem aspoň svatá;-) Dííííííííííík;-)Co kdybyste byla slušná a začala mi jako cizí osobě taky vykat!
Hmmm upřímnost no jo...Nechtějte abych byla až tak moc upřímná, možná byste se divila.
Nevím, proč by mi někdo měl dávat kapky - já nemocná nejsem:-D.
čaaau
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2010 00:11 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: monique
UŽ JDI NĚKAM,TO JE SVATOZÁŘE,ŽE BY JEDEN OSLEPL. JÁ NEPSALA,ŽE KAŽDÝ CHOVATEL MÁ ODPAD,KDYŽ BYL NIKO TÁZÁN PROČ DAL TY ZVÍŘATA PRYČ. NIKDO JINÝ SEM UŽ ANI NEPÍŠE,PROTOŽE JE TU KAŽDÝ ZA UPŘIMNOST POTRESTÁN A Z KOMÁRA SE TU DĚLÁ MAMUT. VŠAK ON TI ZASE NIKO DÁ KAPKY AŽ I JÁ PŘESTANU PSÁT,NEB JE TO UŽ TĚŽKÁ TRAPÁRNA,CO TU PŘEDVÁDÍTE.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.07.2010 23:42 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
a jestli se můžu zeptat, kde jste Sarpilko přišla na to, že ta zvířata nejsou hezká a nelze je cvičit???? To snad někde NIKO psal, že se s tím nedá cvičit? A pokud máte oči, tak snad poznáte, že ta zvířata hezká jsou - GOODY, CHORCHE i JASPER. Pokud podle Vás hezká nejsou, napište, co je na nich špatného...nebo se poraďte s panem Melounem jako rozhodčím exteriéru, v případě, že se nevyznáte až tak moc...
Přesně tohle "nejsou hezká a nelze s nimi cvičit" je ta negativní reklama, o které jsem mluvila, jen jsem to nemohla najít v té změti všeho a citovat.
A kolikrát vystavovala NIKOVA rodná chovka od svého vzniku jsme si snad už napsali...Lonadardi se v pracovní třídě prezentovali 3x + já zapomněla na Dolly Clark v majitelství Pepy Paštěky taky v pracovní třídě na klubovce byla. Jak je to s těma chovnýma fenama už bylo řečeno - nakryté, rodily, se štěňaty, po porodu, háravé, ne v srsti - za to nemůže nikdo, jen příroda, že jim to tak blbě nastavila; chovní psi jsou u lidí, kteří NECHCOU jezdit na výstavy i když mají oblastku 2 km od baráku. Deus si raději zajede na závody - i když je to dvouletý pes, tak třeba se ještě někdy na klubovku uráčí, ale kvůli vašemu dobrému pocitu to nebude. No a Mikky by jezdila častěji, ale většinou je v tu dobu na pláži v Chorvatsku - to si nedělám srandu, navíc už má taky své roky, protože 6leté feny už se na klubovce moc neukazují. Mladší zvířata v nižších věkových kategoriích na klubovce byly několikrát ať už Lonadardi nebo zvířata v majitelství P.Paštěky už v roce 1998 obsazoval přední místa na klubovce tuším v Mladé Boleslavi, ale to ještě nebyli Lonadardi, ale koupení psi v jeho vlastnictví.
Už jsem psala na pokecu - to byste musela hodit do jednoho pytle s Lonadardama další a i větší chovatelské stanice.
snad by to jako shrnutí stačilo... ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.07.2010 23:40 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Však dělej jak myslíš ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   01.07.2010 23:22 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: sarpilka
Toš když jste kamarádka s panem Melounem, tak se z pana Matouše a Šišky klepat nebudete, to je fakt...a zase my se nebudeme klepat z Melouna, to je jasný:-).
Hele lidi - hafíci tady stejně neví, kdo to je a o co mezi těma lidma jde, tak na tohle byste se mohli vykašlat, ne? To nemá smysl sem tahat, si myslím já teda.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.07.2010 23:14 NIKO
sarpilka napsala: Omyl ;-) zrovna já to nebyla.
23.06.10 00:48:03 1 sarpilka® Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Ale,ale,ono se nám to naštvalo a zas to kope
No ono to nic jiného totiž nedokáže,drahoušek jeden. I ty jeden a od kdy já dělám zvířata bez PP,no jen mi to napiš??? No bodejtˇbys něco vydělal,když si bereš zvířata,která nejsou ani hezká a nedá se s tím ani cvičit.To je jasné,že nic nedostaneš a já myslím,že to je tvůj problém. Však je divné,že hodně narážíš na peníze.Kamarád psychoterapeud juknul na to,co píšeš a ty máš normální mindrák,že někdo jiný má kamarády,mohl by něco vydělet,něco dokázal.....a tak napadáš i MVDr.Moniku,kterou naprosto neznáš. Vůbec Ti ani nedojde,že můžeš kopat do moc hodné paní a kdo jí zná,mi jistě dá za pravdu. Hlavně kopnout
S tím začni něco dělat hochu.
Od kdy pracny nejezdí na klubovku??? Ona tam nejezdí parta od Novotnýho??? Já to musím dát správně,ona tam totiž nejezdí tvá rodná chovka,co??? No kolikrát vystavovala od svého vzniku 2x......
No ono aby se vyhrálo,tak se musí 450km do Varu asi za Matoušem a hlavně za Jirkou Šiškou
01.07.10 15:41:44 1 sarpilka® Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Myslíš,že já se budu klepat z Matouše,Šišky.........já si stojím na svém.
Že tohle nenapíšeš do fora na stránky NO?Asi se tam zeptám já i s datumama,kdy jsi tohle napsala
ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.07.2010 22:55 NIKO – Re: monique
POTVRZUJI TI.Ano minimum pro chovné zvíře je ZVV1.Zvířata ji měli,také OP1.Stejně zas příjde,že jsem si to vymyslel,nebo sehnal papíry.
"ale už jsem byla s tebou hozena do jednoho pytle"S TÍM JSI MUSELA POČÍTAT,NEJSEŠ PRVNÍ ano
Tak se měj ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.07.2010 21:54 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Katy
No NIKO jako odpovědět by jsi Katy mohl!
Tuším, žes psal, žes měl nebo máš doma něco chovného, takže minimum do chovu je ZVV1...můžeš jim i mi to tady prosím potvrdit.
Nechci ti dělat mluvčího, ale už jsem byla s tebou hozena do jednoho pytle, tak prosím i pro klid mé duše, napiš tady, jakou jsi složil zkoušku.
Určitě nemohl skládat IPO-V...si myslím, že v době jeho činnosti ta zkouška ještě u nás neexistovala (házel sem myslím scan datumu narození jeho feny z potvrzení o zkoušce) a ZOP asi taky ne, i když se hádat nebudu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.07.2010 21:19 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Omyl ;-) zrovna já to nebyla.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.07.2010 15:41 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Myslíš,že já se budu klepat z Matouše,Šišky.........já si stojím na svém. Je to hezká sbírka.
Tys prostě jinde ještě nebyl a tak se kochej. Třeba se ti poštěstí podívat i jinam,kde je třeba plná přijímací místnost pohárů.Však si to spočítej na stránkách a pamatuj,já nemám problém se zeptat. Já si jen počkám až ty začneš plnit vše tady naslibované. Ona je jedna věc tlachat a druhá držet v ruce vodítko.No a nebylo by jiné téma,či tě nic jiného nenapadá,když už tu lidem hodnotíš i IQ ???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   30.06.2010 23:33 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Jen by se chtěla zeptat (bez rýpání, normálně vážně), možná už to bylo řečeno, ale nevím, mimišák se taky ptal... Jaké jsi se psy udělal zkoušky? Na výstavy chodíš, to jsem pochopila... vím, že píšeš úspěchy chovky nebo nějakých příbuzných psů, ale TY konkrétně se svými psy.. a ptám se opravdu vážně..
Já teprve začínám, necvičím ještě ani rok..ale udělali jsme ZOP a BH, byli na závodech ZM a IPO-V.. brzí nás stopy, takže musíme prvně nastopovat...jo a ještě francouzské zkoušky CSAU a TAN
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   30.06.2010 22:31 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Ale notak...závidět třeba nebudou....však každý netouží mít doma hromadu blýskavých "plechů".
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.06.2010 20:16 NIKO – Re: monique
Já vím,ať si to vše dohledá.Celkem dost jsme toho spolu (s Pepou) probrali a pokud se pes vydaří,tak ho čeká cestování-Slovensko,Polsko atd.No uvidíme a já se budu "modlit" anoTeď mi přišly fotky pohárů,to bude někdo koukat a závidět(průměrné ch,st.) smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.06.2010 19:32 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
jako já se už nerozčiluju...to tady nemá smysl, jak vidím... jen jsem chtěla upozornit a mírně opravit/doplnit informace
Pepu Paštěku zná celá ČR, Slovensko, velká část Polska i Němci...Mimochodem Němci, Rusové, Poláci, Američani mají koupených několik Lonadardů - mám to vypisovat? Škaredé a tupé psy by si asi nekupovali...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.06.2010 18:44 NIKO – Re: monique
Je zbytečné se rozčilovat.Někdo si vůbec neprostuduje,co NETTY dala,kde zvířata jsou,kolik vyhráli pohárů,atd!Rozumný člověk koukne a vidí.Jak jsi určitě četla,tak ofocené výsledky bonitací,NĚKOMU nic neříkají a melou svou stále dokola.Mám slíbené fotky pohárů,ať lidi kouknou,co "PŮMĚRNÁ" chovka dosáhla.Někdo o ní nic neví a na veřejnosti ji takhle HANÍ.TOHLE MŮŽE PSÁT JEN NESOUDNÝ ČLOVĚK ano Já jsem moc rád,že tuhle fenu mám v rodokmenu.Zvířata koušou,nebojí se,nemají strach ze střelby atd.Milostivá se ani neobtěžovala,podívat se,kolik VA v rodokmenu je,tak to je pak těžké :) Ty si vysloužíš mínusové body,protože nesouhlasíš s jejím názorem a zastáváš se exteriérových psů,tvrdíš to,co já-ŽE NEJSOU HLOUPÍ ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.06.2010 17:16 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: sarpilka
pro upřesnění Lonadard se účastnil klubovky také v roce 2007 a nejen 2002 a 2008... a to, že se prezentovala zvířata v majitelství Pepa Paštěky i když původem z jiné CHS to je taky doklad toho, že nejezdil na klubovky a zahraniční klubovky - např. Rakousko? A mimochodem Netty byla prezentována také v Rakousku, na německém Siegru atd...na české klubovky se s ní nejezdilo, jelikož bývala v tu dobu nakrytá nebo hárala. A poznámka o rozhodčích, kteří si zvířata postaví podle jmen majitelů byla velmi dobrá a lze najít souvislost s ochotou vystavovat či ne.
hezký den přeje Nettynina vnučka TRINITA
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.06.2010 16:45 NIKO – Re: sarpilka
MIMOŘÁDNĚ PRO TEBE!!!Já myslím,že kdybys tu nebyl,bude tu krásně
KDYBYS TU NEBYLA TY,BYLO BY MOŽNÁ LÉPE.ALE TY CHCEŠ BÝT KRÁLOVNA.
Já dál trvám na své otázce. Čeho to je důkaz ???????
ŽE I PRACÁCI ,TEBOU VYCHVALOVANÍ,UMÍ TAKÉ HOUBY.TY OFOCENÉ VĚCI TI NIC NEŘÍKAJÍ?MĚLY BY!
Netty-zakladatelka byla výborně prezentována,pak až klubovka 2002 a 2008,pokud se nepletu.
TO JE VADA?
Porovnání na oblastkách a krajských není až to pravé ořechové
POKUD VÍM,TAK POHÁRY JSOU Z ČR,POLSKA,NĚMECKA,SLOVENSKA-INFORMUJ SE.NEBO,ŽE BY SI TO MAJITEL VYMYSLEL?
Pokud sedím na tribuně,zvíře mi padne do oka tak mi je šumák,co říká rozhodčí a pokud to zvíře chce rozhodčí poškodit,nebo zaříznout,já budu klidně i pískat
TADY S TEBOU SOUHLASÍM I KDYŽ BYCH SE MOC DIVIL.
PODÍVEJ SE TEDY NA RODOKMEM DEUSE,ON TAM NEMÁ VA PŘEDKY?
ani sám netušíš,co si okopčil
VĚŘ,ŽE VÍM!CHCEŠ JEŠTĚ 90TÁ LÉTA?JAK BUDU MÍT ČAS,KLIDNĚ SI ČASOPISY VYTÁHNU A BUDU FOTIT,AŤ JE TOHO VÍC.KONEČNĚ PŘED VŠEMI PŘIZNEJ,ŽE I "PRACÁCI" UMÍ HOUBY.
KDYŽ JSI TU CHOVKU NEZNALA,JAK ŘÍKÁŠ,TAK PROČ JI VEŘEJNĚ HANÍŠ?
TAHLE KONVERZACE S TEBOU BYLA OPRAVDU POSLEDNÍ,CO KDYBY JSI ZAS NĚKOMU ŘEKLA,AŤ MNE ZASTRAŠUJE
smich ano ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   30.06.2010 16:16 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: sarpilka
Děkuji :-) No ona Hanka ty své linie drží, líbí se mi, že kryje vesměs v zahraničí, ale své feny (fena import už u ní dlooouho nebyla). Necháme se překvapit, co Safí předá či nepředá.. zatím se děti jeví velmi nadějně - mají zájem o hračky, míčky, hru, cizí lidi (jsou velmi kontaktní), nevadí jim zvuky, cizí prostředí.. zatím jsem spokojená, teď jen záleží na majitelích ano

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.06.2010 15:40 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Já myslím,že kdybys tu nebyl,bude tu krásně. Zase se jen navážíš,překrucuješ,urážíš a ani sám netušíš,co si okopčil. Já dál trvám na své otázce. Čeho to je důkaz ???????
Já napsala,že je to průměrná chovka,tak to nepoužívej jak se ti to hodí. Koukala jsem se a chovka je založená r.99,Netty-zakladatelka byla výborně prezentována,pak až klubovka 2002 a 2008,pokud se nepletu.Spousta pejskařů,majitelů fen......jezdí na klubovku mrknout jaké tu máme plemeníky a chce je vidět v kruhu soupeřit i vidět jejich kousačky a porovnat si to v hlavě.On tam je každý pes hezký,ale když stojí u sebe tak přece jen něco trčí a oni pak jedou na to ,co trčí a padne jim do oka krýt.Musíš uznat,že chovka pro kterou se tlučeš,se na klubovkách tolik neukazovala. Podívej se kolik je chovek ovčáků,kdo si to má všechno pamatovat. Taky znám chovky které nikdo moc nezná a jaké mají zvířata,nádhera. Bohužel je moc neprezentují.Když se tě zeptám tak je určo znát nebudeš a já se určitě nasírat nebudu. Ukazujte ty zvířata ,atˇ se dají porovnat,ukažte skupinu odchovů a jejich kousačky. Ja i chápu,že kolikrát rozhodčí dávají pořadí podle jmen majitelů,né podle zvířat. Pokud sedím na tribuně,zvíře mi padne do oka tak mi je šumák,co říká rozhodčí a pokud to zvíře chce rozhodčí poškodit,nebo zaříznout,já budu klidně i pískat. Hlavně ho musím vidět a pak ho budu znát.Porovnání na oblastkách a krajských není až to pravé ořechové.
Safírek má v rodokmenu úžasné předky,zhruba půlku jsem znala . Ten pejsek není náhoda a podle mého bude i dávat. No a tedˇten důkaz?????????????????
Času máš dost,když nebudeš vše převracet.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.06.2010 13:46 NIKO – Re: mimišák
"Tak ale taky vysvětli proč štěně z téhle chs opakovaně dáváš pryč "NA TOHLE TI ODPOVÍDALA I MONIQUE(ví o čem to vše je,když máš nějaký cíl),NEPOCHOPILAS,S TÍM NIC NENADĚLÁM ano "Když máš psa "udělaného" proč ho tu neprezentuješ?"PSI PRAZENTOVÁNI JSOU,KDYŽ NEUMÍŠ ČÍST,POPROS NĚKOHO,AŤ TI TO PŘEČTE.
Napsalas"tohle chlubení se cizím peřím mě fakt nebere"
ODPOVĚDĚL JSEM TI-Nebo je chlubení i to,že jsem pochválil psa KATY?
Tohle je Tvá odpověď-"Katy uvádí konkrétní úspěchy svého psa"
JÁ SE CHLUBIL JEJÍMI ÚSPĚCHY???
URČITĚ SI UŽ VĚTŠINA UDĚLALA ÚSUDEK O TVÉM IQ smich ano
KDO TU ZAČÍNÁ URÁŽET A PRUDIT?TEN KDO PŘEVAL ŠTAFETU-MUSÍ,VIĎ :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   30.06.2010 12:54 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: NIKO
Tak ale taky vysvětli proč štěně z téhle chs opakovaně dáváš pryč - anebo se pochlub s konkrétními úspěchy. Ne chs, ale tvých psů. Když máš psa "udělaného" proč ho tu neprezentuješ? A ten scan zkoušky jsi taky poněkud nekomentoval.
Katy uvádí konkrétní úspěchy svého psa; jen ty mlžíš - a přitom zveřejňuješ osobní údaje "jiných pejskařů". Což je minimálně neslušné - a teda bych ocenila, kdybyses taky neschovával za přezdívku.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [24] 26 27

Zpět na obsah sekce Chov psů • Zobrazeno 25653x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/134-Ovciaci?od=1151