Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Ovčiaci

 

NápovědaFórum » Chov psů » Genetika psů 

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 9 Přejít na další stránku   1  
Ovčiaci
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2011 20:22 Žena Ivča [321] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: monique
Oni jsou už přípustní chlupáči?
Mě osobně se to líbí ano ale co se týče údržby srsti, to nic moc.
V CHS pro policii když se narodili chlupáči tak téměř vždy se rozprodali mimo, ptz nikdo do služby takové psíky nechtěl, právě kvůli údržbě.
A jsem zvědavá, jak to bude na výstavách ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2011 20:19 Žena Ivča [321] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Mě osobně se toto vůbec nelíbí. Ocas plandá po zemi, kolenem div nedře zem...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.02.2011 19:54 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Jaký NO se Vám líbí víc?
krátkosrstý nebo dlouhosrstý s podsadou?...Když teď budeme mít přípustné obě variety, myslíte že se nastartuje obliba i těch "chlupáčů" mezi chovateli v ČR? Teoreticky už nebudou chovatelé "vyvážet" dlouhosrsťáky do Polska (stejně asi budou)...a jak to bude s cenou, myslíte, že se cena za dlouhosrsté štěně srovná s cenou štěněte s krátkou srstí (jako původní standardní)- "chlupáčci" se prodávali dost často za podstatně sníženou cenu z důvodu, že neodpovídali dřívějšímu standardu.
Za Vaše názory předem díky:-) ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2011 19:26 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – Re: NIKO
Takovej pes se mi líbí, super, rysí chmýří by mi vůbec nevadilo, hladit hafánka za ušima je jak hladit králíčka a s chmýřím je to na mazlení určitě eště hezčí. Staví to asi pani, co ráda papá, snad pejsek nebude s nožkama do bžv zakopávat už v mládí, chudinka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2011 18:49 NIKO
Fotka k příspěvku Krása bez závoje!!! ano Kdo to staví??? :-D Nějak chlupatý za ušima!!! :)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2011 11:02 Žena Ivča [321] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: monique
Není zač ;-)
U BO je veliká výhoda naší databáze, kde je spousta věcí dohledatelných a to co se tam dohledá nemůže být "blud". :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.02.2011 22:09 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Ivča
Ahojda holky,
dikec za ty zuby.
nemám moc čas to tu nějak pravidelněji sledovat, takže děkuji za odpověď s jistým odstupem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2011 09:27 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: sarpilka
David Konečný - to je Bohemia Temperament, že? Janka "znám" - ale hlavně teď budem spolu na BO víkendu na slovensku, takže ho poznám víc :-)
Škoda no, já mám letos 3 týdenní praxi u zubaře, takže mi to asi vyjde zrovna přes tenhle termín... :-(
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2011 08:58 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Katy
Já to mám jen 100km stydim
Zas ta sranda stojí za to,fakt. Přijede i David Konečný a moc rád by přijel i Janíček Argalaš
ze Slovenska - chová a cvičí BOM.

To by byl zájezd palec
Každý rok se určí maskot tábora,tady by se dlouho hledat nemuselo ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2011 23:38 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: sarpilka
Kurňa to je přes celou republiku :-(
Hele, se smyslem pro humor - to by mohli jet všichni odsud z fóra smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2011 23:21 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Ascam
Jj,nádherně. Tam tuším jezdila Pavla Másílková??? Teď jezdí do Lomnice,divoška palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2011 21:51 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: malamk
aaa, kousek od Hradce apod.. tam mám hodně známých :-) třeba kamarádka chodí na cvičák do Rychnova nebo kam (je z Vamberka)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2011 21:40 Žena malamk [12] - Retrívři, slídiči a vodní psi – Re: Katy
Byzhradec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2011 21:38 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: malamk
Není zač - přeju hodně štěstí :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2011 21:38 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: malamk
a odkud jste, jestli se můžu zeptat?:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2011 21:35 Žena malamk [12] - Retrívři, slídiči a vodní psi – Re: Ascam
Díky, to abysme začali hledat cvičák - i když to v plánu nebylo, děkuji. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.02.2011 21:31 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: malamk
Rozhodně ne. Tábor je otázka týdne nebo čtrnácti dnů. Na cvičáku jde u začátečníků hlavně o to, aby tě někdo průběžně opravoval a učil - a když se vyskytne nová situace, tak aby ti poradil. To je otázka dlouhodobějšího charakteru - de facto se psem pracuješ celý jeho život.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2011 21:27 Žena malamk [12] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Ascam, ve vedlejší diskuzi jsme mluvili o cvičáku - nenahradil by cvičák nějaký ten tábor pro štěňata ?
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2011 21:25 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: sarpilka
Já jezdím už léta taky na RTW tábor - na Kladno. :-) V Lomnici je prý krásně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2011 21:21 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: malamk
Nee,je to sice pod hlavičkou RTW. Já mám Něm.ovčáky,jezdí i kříženci,Bauceron,BOM.......
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   03.02.2011 20:14 Žena malamk [12] - Retrívři, slídiči a vodní psi – Re: sarpilka
Je to speciálně pro určitá plemena?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2011 20:08 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – Re: sarpilka
Jé, taky jsme jezdívali na psí tábory a bylo to skvělý. Tak ať se Vám to vyvede.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2011 09:35 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Tak netuším ,kam to šoupnout. Pokud by byl zájem,máme ještě pár volných míst na tábor do
Lomnice nad Popelkou. Jezdím tam a fááákt to stojí za to! Termín je poslední týden v červenci.
Zaměřeno na obrany,bude 5-6 figurantů,sport i figurant policie.........
Moc krásná příroda,úžasné podmínky pro stopaře.........krásný cvičák s velkou klubovnou.
Koncem tábora zkoušky! Pokud má někdo zájem,podám info a kontakt na ředitelku tohoto veselého zájezdu. Podmínkou je - smysl pro humor ;-)

PS: ŘEDITELKA TÉTO AKCE JE KATKA LUDVÍKOVÁ,DLOUHOLETÁ CHOVATELKA RTW A BOT,
CHOVNÁ STANICE
OD KAČKY ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   02.02.2011 20:34 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Fotka k příspěvku a poslední dvojitá pro ovčiaky s PP i pro ty, kdo měli ovčiaka dědu...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   02.02.2011 20:33 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Fotka k příspěvku a pražská procházka ...........
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   02.02.2011 20:32 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Fotka k příspěvku a eště tuhle ............
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   02.02.2011 20:31 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Fotka k příspěvku hafici ahojky !!!!!!!!!!
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   02.02.2011 20:30 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Fotka k příspěvku civění na mravence ...........
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   02.02.2011 20:30 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: petrab
vždycky se mohly palec ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   02.02.2011 20:29 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Fotka k příspěvku Jéé.... vono už směj vkládat fotky bez obran a výstav?...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   02.02.2011 18:31 Žena Ivča [321] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – ...
Fotka k příspěvku A ještě jednu :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   02.02.2011 18:29 Žena Ivča [321] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – ...
Fotka k příspěvku a ještě jednu fotečku...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   02.02.2011 18:27 Žena Ivča [321] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Brituš
Fotka k příspěvku Taky přidám obrázky potlesk
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   02.02.2011 17:21 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Ještě jsem chtěla něco dodat (když rýpat, tak pořádně :-D ) - ono s kvalitním psem nemusíš jezdit po výstavách jak divej, abys ulovil dobré ohodnocení - prostě si stačí sjet na ty dvě, tři výstavy ;-) smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.02.2011 17:12 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Ach jo - s tebou je to těžké. Píšeš, žes byl na mých stránkách a přesto nebereš v potaz ostatní psy na stránkách. A to se jedná jen o psy v mém vlastnictví. Pomáhala jsem s předvedením i jiných psů a ne jen NO. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   02.02.2011 16:52 Žena sarpilka [386] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Takových výmluv znám............Já taky,ale jen od Tebe. Také jsem se hodně ptala a přesně stejná písnička. Přestaň si tu už léčit mindráky a dej odpovědi. Konečně se zachovej jako chlap.
:-) :-) :-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.02.2011 16:50 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
No kdo je mimo kruh, ten se naběhá, to je fakt, ale stačí, když umí zavolat až vodič zvedne ruku. Oproti tomu vodič musí aspoň umět manipulovat s vodítkem, vědět kdy psa povolit či přitáhnout, musí psa umět postavit - to nevíš? Potěš pánbůh teda smich
A co se týče výmluv - řekla bych, že natržené kloubní pouzdro v kyčli lze sotva nazvat výmluvou. Je to smůla. Krom toho netvrdím, že by pes vyhrával ve výkonu - jen že jsem ho chtěla předvést. A jak dalece by nám to šlo, to by ukázal čas. Kousal pěkně, ale to je jediná prokazatelná věc takto (neb to předvedl na veřejnosti).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2011 16:29 NIKO – Re: Ascam
Jseš hodně slepá :-D Ty sis ty jména nepřečetla?Viděla jsi tam někde její jméno napsané,že tak kecáš a ryješ?Ten,kdo je vně kruhu,se nadře víc,než ten co psa vodí!Tohle vykládej někomu jinému,co Ti to spolkne ano
"Chtěla jsem ho předvést v práci - což bohužel kvůli zranění taky nevyšlo. "
Takových výmluv znám :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 14   02.02.2011 16:11 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Ascam
Fotka k příspěvku A ještě jednu si dám :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 14   02.02.2011 16:09 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Tak zas fotečka
Fotka k příspěvku Taková, co se mi líbí a jejichž focení si užívám :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   02.02.2011 15:43 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
No, hlavně, že ty máš VELKÉ zkušenosti, když ani nejsi schopný poznat rozdíl mezi titulem CAJC a BIS smich
Ono u tvých prezentací je taky těžko soudit - psy už nemáš, na profilu boloňačky se lže... pak máme věřit tomu, co tam máš? Ascam má aspoň stránky věnované svým psům, kde je všechno info, takže profily zde nepotřebuje.. kdežto ty stránky nemáš, na webu chovatelů nic není a tvé prezentace nejspíše kecají...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   02.02.2011 15:22 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
No já také neříkám, že s Ascamem by někdo měl vyběhat V1 - a ani to nebylo mou prioritou. Vyhrál v dorostu, když jsme si zkoušeli atmosféru, měl V3 - mně to bohatě stačilo. Chtěla jsem ho předvést v práci - což bohužel kvůli zranění taky nevyšlo. Přesto jsem ho neprodala a nepořídila si nového psa - byl to prostě můj pes, ne něco na čem si chci honit ego. Jinak ten pes by výbornou dostal i dnes - a to byl rozený v roce 1996, že.
Pointou ovšem není způsobilost psa k vítězství. Pointou bylo to, že já psa umím předvést tak, aby byl ohodnocen jak nejlépe být ohodnocen v dané konkurenci může. Kolik psů si předváděl ty osobně? Ne jen pobíháním kolem kruhu a voláním, ale opravdu sám jsi je měl na vodítku a sám jsi je stavěl?
A co se týče tvých profilů - ono těžko soudit, když se ti psi u tebe ani neohřejí, jakou že zásluhu na případném umístění by jsi mohl mít. Prvním místem tedy myslíš boloňačku? A jak to bylo s tím BISem?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   02.02.2011 15:05 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Dvě druhá a jedno první - hele novinka. S jakými to bylo psy? Předem děkuji za odpověď.
A nebrečím - můj pes dopadnul dobře, umístění odpovídalo exteriéru jeho i těch, co skončili před ním, či za ním (tedy ne jen ten jeden - u všech). Akorát že já si umím psa odvodit a postavit - nebo ty někomu vodíš psy? A s jakými výsledky?
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2011 15:02 NIKO – Re: Ascam
"třetí místa na výstavách, kde ti stejně psa předváděl někdo jiný"
Někdo tu "brečí",že pes dopadnul blbě,protože neměl vodiče ano Vidím,že máš s výstavama VELKÉ zkušenosti,když napíšeš tohle.A zapoměla jsi na dvě druhá a jedno první místo :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   02.02.2011 14:58 Žena Goffynka [108] - Společenská plemena
NIKO napsal:
Asi jsi méně chápavá.No,co se dá dělat :)


Heh, nevím, kdo je nechápavý. :-)

"Tohle asi také stavěl blbec" - tohle není pomlouvání, NIKO? Nebo je to pomlouváním jen tehdy, když to píše někdo jiný než ty? Nebo už prostě nemáš kam uhnout tak píšeš ptákoviny? :-D

Mohl bys nám, prosím, odpovědět, jak to tedy je s tvými psy? Taky bych si chtěla "půjčit psa" a chlubit se tím, jaké mám skvělé výsledky na výstavách... ;-) (A máš pár dotazů i v diskuzi o boloňácích, mohl by ses tam také vyjádřit?) ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   02.02.2011 14:35 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
NIKO napsal: Pomlouvat a machrovat,to umíš,když majitel toho psa tu není a nemůže se bránit.TO TI JDE NÁRAMĚ ano ano ano
Nepomlouvám a nemachruju - píšu svůj názor, o který v diskuzi jde. Od toho je to diskuze, že si lidé vyměňují názory. A napíšu ho komukoliv a kdykoliv - díky čemuž ti asi lezu krkem, neb na tebe mám názor značně nelichotivý ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   02.02.2011 14:33 Žena Goffynka [108] - Společenská plemena
NIKO napsal: Pomlouvat a machrovat,to umíš,když majitel toho psa tu není a nemůže se bránit.TO TI JDE NÁRAMĚ ano ano ano

1. Tys o tom majiteli řekl, že je blbec... Proč jsi mu to i nenapsal? Pomlouvat a machrovat,to umíš,když majitel toho psa tu není a nemůže se bránit.TO TI JDE NÁRAMĚ smich
2. Mohl bys nám prosím odpovědět na otázky, když je to tak směšné?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   02.02.2011 14:33 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: NIKO
Jak jsem psala - někdo si rád fotí psy v postoji, jiný to považuje za zbytečnost. Já s nima radši půjdu na procházku a tam si je blejsknu při koupání, čmuchání a blbnutí.
A svoje zkušenosti jsi tu nepsal - alespoň co jsem se psala lidí, co tu jsou podstatně déle než já, tak to s tebe nikdy nikdo nevyrazil. Furt jen píšeš, žes to psal. Jestli tím ovšem nemyslíš ZM, ZVV1 a ZPO1 a třetí místa na výstavách, kde ti stejně psa předváděl někdo jiný. To jsou úžasné zkušenosti - z toho by si každý měl sednout na zadek :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.02.2011 14:28 NIKO – Re: Ascam
Pomlouvat a machrovat,to umíš,když majitel toho psa tu není a nemůže se bránit.TO TI JDE NÁRAMĚ ano ano ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2011 14:25 NIKO – Re: Ascam
1. Nemáš to tu v prezentaci a za takovou dobu co děláš psy jen jedna fotka :)
Nevím,jaké chceš zkušenosti?Opakuji-asi neumíš číst-jseš přece chytrá ano Přípravu mých psů jsem tu napsal.Celý den jseš na počítači,tak si to najdi :)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [9] ...... 26 27

Zpět na obsah sekce Chov psů • Zobrazeno 25653x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/134-Ovciaci?od=401